Ціна: 104 000 грн
Котли опалювальні на твердому паливі серії ВК-КСТ, призначені для теплопостачання індивідуальних будинків і будинків комунально-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія, з температурою води до 95 °С, робочим тиском до 0,25 МПа.

Промислові котли серії ВК-КСТ потужністю 250 кВт виконані з листової сталі товщиною 6 мм. Котел складається з топки, конвективної та зольникової частин. Топкова частина використовується для горіння палива, має великий об’єм, який дозволяє завантаження значної кількості палива через зручний засипний отвір.

Конвективна частина виконує функцію відбору тепла від продуктів горіння та завдяки особливій будові теплообмінника власного виробництва досягнуто високого рівня обміну тепла з мінімальною схильністю до конденсації газів та включення стадії піролізної реакції спалення газів. Для інтенсифікації процесу горіння передбачено встановлення вентилятору піддуву.

Дуже важливим для захисту від тепловтрат є теплоізоляція корпусу котла. Котли в мають ручне завантажування палива, в якості якого використовуються дрова (з відносною вологістю до 20%), брикетовані деревні відходи, пелетти, буре або кам'яне вугілля, тирса, щепа, хмиз, солома, торф, торфобрикети тощо. Котли даної серії оснащені механічним регулятором тяги, який регулює кількість повітря, що поступає в камеру спалювання і, відповідно, температуру води в системі шляхом відкриття або закриття повітряної заслінки.

Котли даної серії оснащені контролером для автоматизації роботи котла.

Параметр Значення
Номінальна потужніть, кВт 250
Площа обігріву, м² 2500
Габаритні розміри: довжина/ширина/висота, мм 2250/1100/1730
Робочий тиск, кг/см² 2-2.5
Необхідна сила тяги, Па 50
Висота димоходу (не меньш), м 15
Площа перерізу комина, см³ 950
Маса котла (без води), кг 2060
Товщина сталі, мм 6
Діаметр під’єднувальних труб, мм 40
Температура вихідних газів, °С min 115
Об'єм топочної камери, м³ 0.945
Максимальна температура води на вході/виході, °С 70/95
Об’єм водяної рубашки, м³ 1.07

Купуй Вінницькі котли - заощаджуй на опаленні!