Ціна: 66 950 грн
Котли опалювальні на твердому паливі серії ВК-КСТ, призначені для теплопостачання індивідуальних будинків і будинків комунально-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія, з температурою води до 95 °С, робочим тиском до 0,25 МПа.

Промислові котли серії ВК-КСТ потужністю 150 кВт виконані з листової сталі товщиною 5 мм. Котел складається з топки, конвективної та зольникової частин. Топкова частина використовується для горіння палива, має великий об’єм, який дозволяє завантаження значної кількості палива через зручний засипний отвір.

Конвективна частина виконує функцію відбору тепла від продуктів горіння та завдяки особливій будові теплообмінника власного виробництва досягнуто високого рівня обміну тепла з мінімальною схильністю до конденсації газів та включення стадії піролізної реакції спалення газів. Для інтенсифікації процесу горіння передбачено встановлення вентилятору піддуву.

Дуже важливим для захисту від тепловтрат є теплоізоляція корпусу котла. Котли в мають ручне завантажування палива, в якості якого використовуються дрова (з відносною вологістю до 20%), брикетовані деревні відходи, пелетти, буре або кам'яне вугілля, тирса, щепа, хмиз, солома, торф, торфобрикети тощо. Котли даної серії оснащені механічним регулятором тяги, який регулює кількість повітря, що поступає в камеру спалювання і, відповідно, температуру води в системі шляхом відкриття або закриття повітряної заслінки.

Котли даної серії оснащені контролером для автоматизації роботи котла.

Параметр Значення
Номінальна потужніть, кВт 150
Площа обігріву, м² 1500
Габаритні розміри: довжина/ширина/висота, мм 2150/870/1500
Робочий тиск, кг/см² 2-2.5
Діаметр під’єднувальних труб, мм 76
Висота димоходу (не меньш), м 15
Площа перерізу комина, см³ 750
Об’єм водяної рубашки, м³ 0.77
Об'єм топочної камери, м³ 0.77
Маса котла (без води), кг 1250
Товщина сталі, мм 5
Необхідна сила тяги, Па 40
Максимальна температура води на вході/виході, °С 70/95
Температура вихідних газів, °С min 115

Купуй Вінницькі котли - заощаджуй на опаленні!