Ціна: 22 600 грн

Промислові котли серії ВК-КСТ потужністю 35 кВт виконані з листової сталі товщиною 4 мм. Котел складається з топки, конвективної та зольникової частин. Топкова частина використовується для горіння палива, має великий об’єм, який дозволяє завантаження значної кількості палива через зручний засипний отвір.

Конвективна частина виконує функцію відбору тепла від продуктів горіння та завдяки особливій будові теплообмінника власного виробництва досягнуто високого рівня обміну тепла з мінімальною схильністю до конденсації газів та включення стадії піролізної реакції спалення газів. Для інтенсифікації процесу горіння передбачено встановлення вентилятору піддуву.

Дуже важливим для захисту від тепловтрат є теплоізоляція корпусу котла. Котли працюють на всіх видах палива: дровах, вугіллі, тирсі, щепі, хмизу, соломі, пеллетах, торфі, торфобрикетах тощо, та призначені для опалення будь-яких приміщень комунально-побутового та промислового призначення. Котли даної серії оснащені механічним регулятором тяги, який регулює кількість повітря, що поступає в камеру спалювання і, відповідно, температуру води в системі шляхом відкриття або закриття повітряної заслінки.

Додатково котли можуть бути оснащені контролером для автоматизації роботи котла.

Параметр Значення
Номінальна потужніть, кВт 35
Площа обігріву, м² 350
Габаритні розміри: довжина/ширина/висота, мм 1160/560/970
Максимальна температура води на вході/виході, °С 70/95
Температура вихідних газів, °С min. 125
Робочий тиск, кг/см² 2-2.5
Необхідна сила тяги, Па 40
Діаметр під’єднувальних труб, мм 57
Висота димоходу (не меньш), м 7
Площа перерізу комина, см³ 300
Маса котла (без води), кг 300
Товщина сталі, мм 4
Об’єм водяної рубашки, м³ 0.15
Об'єм топочної камери, м³ 0.1

Купуй Вінницькі котли - заощаджуй на опаленні!