Ціна: 39 950 грн

Котли опалювальні на твердому паливі серії ВК-КСТ, призначені для теплопостачання індивідуальних будинків і будинків комунально-побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія, з температурою води до 95 °С, робочим тиском до 0,25 МПа.

Промислові котли серії ВК-КСТ потужністю 50 кВт виконані з листової сталі товщиною 4 мм. Котел складається з топки, конвективної та зольникової частин. Топкова частина використовується для горіння палива, має великий об’єм, який дозволяє завантаження значної кількості палива через зручний засипний отвір.

Конвективна частина виконує функцію відбору тепла від продуктів горіння та завдяки особливій будові теплообмінника власного виробництва досягнуто високого рівня обміну тепла з мінімальною схильністю до конденсації газів та включення стадії піролізної реакції спалення газів. Для інтенсифікації процесу горіння передбачено встановлення вентилятору піддуву.

Дуже важливим для захисту від тепловтрат є теплоізоляція корпусу котла. Котли в мають ручне завантажування палива, в якості якого використовуються дрова (з відносною вологістю до 20%), брикетовані деревні відходи, пелетти, буре або кам'яне вугілля, тирса, щепа, хмиз, солома, торф, торфобрикети тощо. Котли даної серії оснащені механічним регулятором тяги, який регулює кількість повітря, що поступає в камеру спалювання і, відповідно, температуру води в системі шляхом відкриття або закриття повітряної заслінки.

Додатково котли можуть бути оснащені контролером та вентилятором для автоматизації роботи котла.

Параметр Значення
Номінальна потужніть, кВт 12
Площа обігріву, м² 120
Габаритні розміри: довжина/ширина/висота, мм 430/350/760
Температура вихідних газів, °С 50-70
Робочий тиск, кг/см² 0.2
Необхідна сила тяги, Па 40
Діаметр під’єднувальних труб, мм 40
Об'єм топочної камери, м³ 0.0255
Площа перерізу комина, см³ 200
Маса котла (без води), кг 68
Товщина сталі, мм 3
Висота димоходу (не меньш), м 7
Об’єм водяної рубашки, м³ 30.5
Максимальна температура води на вході/виході, °С 70/90

Купуй Вінницькі котли - заощаджуй на опаленні!