Для виробництва побутових котлів ВК-КСТ використовується котельна сталь товщиною від 3 до 5 мм в залежності від обраної потужності твердопаливного котла
Потужності твердопаливного котла в 1 кВт вистачає для обігріву житлового приміщення до 10 м кв, за умови середніх тепловтрат і висоти стель будівлі до 3 м. Таким чином котла ВК-КСТ-12 кВт, який працює на твердому паливі, достатньо для обігріву середньостатистичного приміщення до 120 м кв.
До комплектації твердопаливних котлів серії ВК-КСТ входить термометр. Додатково котли на твредому паливі можуть бути забезпечені МРТ (механічним регулятором тяги) або автоматикою (вентилятором та контролером).
Твердопаливні котли серії ВК-КСТ "всеїдні", тобто пристосовані для спалювання будь-якого виду сировини: вугілля, торфобрикети, пелети, тирса, стружка, тріска, хмиз, солома, макулатура і т.д. Також можливе застосування сумішей висококалорійного палива (кам'яне вугілля, торфобрикет) з низькокалорійним (тирса, хмиз, солома). Задовільно використання паливної сировини з високою вологістю (60% і більше).
Залежно від виду палива і правильного монтажу котла, одного завантаження камери згоряння вистачить для обігріву помешкання від 4 до 8 годин (для побутових котлів 12 кВт і 18 кВт потужності).
Для кожного котла це окремі розміри. На сайті є всі показники. Для котлів 12 кВт - це 290х295х500 мм, для 18 кВт - це 340х295х610 мм, для 20 кВт - це 430х295х610 мм.
Для котлів 12 і 18 кВт довжина дров не повинна перевищувати 35 см, 20 котел (з подовженою топковою камерою) приймає довжину дров до 60 см.
На побутових котлах ВК-КСТ 12 і 18 кВт встановлюються стандартні дверцята з розміром вхідного отвору 200х300 мм.
Коефіцієнт корисної дії, залежно від виду палива, варіюється від 70 до 86%, що обумовлено конструктивними особливостями котлів ВК-КСТ.

ТОВ «Вінницький завод металовиробів»  гарантує відповідність котла вимогам ТУ У 25.2-39962469-001:2015 при умові виконання Споживачем вимог по зберіганню, транспортуванню, монтажу та експлуатації котла.

У випадку порушення вказаних правил Споживач втрачає право на безоплатне гарантійне обслуговування на протязі гарантійного строку експлуатації. УВАГА, основні причини, по яким втрачається право на гарантійний ремонт:

- не дотримання рекомендацій та правил транспортування, зберігання та користування викладених в даному керівництві;

                - невірно вибраної потужності котла відповідно опалювального об’єму приміщення;

                - не правильний монтаж котла та системи опалення особами без відповідної кваліфікації;

                - використання котла не за призначенням;

                - неправильна робота котла в наслідок не достатньої тяги димоходу;

                - спалення в котлі різноманітних відходів та палива невідомого походження;

                - втручання в конструкцію котла;

                - при тривалий роботі котла з температурою на виході менше 60оС, та температурою повернення теплоносія в котел меншою 50оС, в наслідок чого котел був ушкоджений корозією;

                - при відкладенні на котлі та в системі опалення вапняного каменю, в наслідок постійного поповнення системи водою, або використання в системі теплоносія невідповідної якості;

                - заливання палива в топці котла водою (може причинити вибух);

                - відсутністю профілактичних робіт.

У випадку виходу з ладу котла з вини виробника протягом гарантійного строку експлуатації, підприємство виконує ремонт безкоштовно.

Підставою для виконання гарантійних зобов’язань виробника є оформлений, безпосередньо після введення в експлуатацію, «КОНРОЛЬНИЙ ТАЛОН» (виробника).

Термін гарантії становить 24 місяці від дня запуску його в експлуатацію згідно акту, але не більше 30 місяців з моменту відвантаження. На протязі даного терміну виробник безкоштовно проводить заміну вузлів та деталей котла, що вийшли з ладу при умові, що не було порушення вимог даної інструкції.

Претензії без додатку паспорта котла не приймаються. За вихід котла з ладу внаслідок неправильної експлуатації чи механічного пошкодження ТОВ «Вінницький завод металовиробів»   відповідальності не несе.

На період гарантійного терміну усі претензії щодо котла оформлюються споживачем в установленому порядку і приймаються фірмою-виробником.

На протязі гарантійного терміну усунення несправності котла, які виникли з вини виробника, здійснюються за рахунок заводу-виробника його представником протягом 10 робочих днів в залежності від виду несправностей з дня встановлення причин. Час усунення несправностей обладнання терміном гарантії не передбачено.  Про проведений ремонт має бути зроблена відмітка в Паспорті котла.

Завод-виробник не несе відповідальності і не гарантує роботу котла у випадках:

      - невиконання правил установки, експлуатації, обслуговування котла;

      - недбалого зберігання і транспортування котла власником або торгуючою стороною;

      - якщо монтаж і ремонт котла проводились особами, на те не уповноваженими;

      - встановлення котла в закритій системі теплопостачання з тиском 0,3 МПа.

 Термін експлуатації котла - від 10 років.

Твердопаливні котли ВК-КСТ - краща альтернатива газовим або електричним котлам, які використовуються для обігріву приміщень з водяною системою опалення. Паралельне підключення твердопаливного котла ВК-КСТ з уже наявними котлами в якості основного або резервного є поширеною практикою. 

Є ще запитання ?

Задайте нам будь-яке цікавляче Вас запитання і ми обовзязково відповімо, проконсультуємо, допоможемо!

Задати питання

Купуй Вінницькі котли - заощаджуй на опаленні!